Kilo Verme Rehberi

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Gizlilik Politikası

Kilo Verme Rehberi Gizlilik Sözleşmesi

Kilo Verme Rehberim olarak bizleri ziyaret eden her kullanıcının güvenliğini sağlamak zorundayız. Kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz gizlilik politikası ve sözleşmesi herkes için eşittir. Kilo Verme Rehberini ziyaret eden her okuyucu aşağıda yer alan gizlilik sözleşmesi maddelerini kabul etmiş sayılılar.  

  • Kilo Verme Rehberini ziyaret eden kişiler, gönderiler altına atmış oldukları yorumlardan kendileri sorumludurlar.
  • Üyelerin yorum alanına girmiş olduğu kişisel veriler tamamen koruma altındadır. Kişisel bilgi ve veriler herhangi bir şekilde üçüncü taraf şahıslar ile asa paylaşılmamaktadır.
  • Kilo Verme Rehberim sonucu asla kesin olacak bilgi ve veriler paylaşmaz. İnternet adresimiz içerisinde yer alan verilerin tamamı tavsiye niteliğindedir. Etkisi kanıtlanmayan öneri ya da tavsiyelerden internet sitemiz asla sorumlu değildir.
  • Kilo Verme Rehberim olarak bizleri ziyaret eden her kullanıcının IP Adresini, kullandığınız tarayıcı ve ziyareti gerçekleştirdiğiniz cihaz takip altına alınmaktadır. Bu bilgi ve veriler sistemimizi daha iyi hale getirmek ve diğer kullanıcıların güvenliğini sağlamak adına alınmaktadır.
  • Okuyucuların tarayıcı, IP Adresi ve cihaz bilgileri resmi kurumlarca talep edildiğince paylaşılır. Aksi durumda herhangi bir şekilde yukarıda da belirttiğimiz üzere 3. taraflarla paylaşılamaz.

Yukarıda belirttiğimiz hususlar tüm okuyucular için geçerlidir. Ziyaretiniz başladığı an az ama oldukça etkili olan bu 5 maddeyi kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik sözleşmesi maddelerimiz standart bir blog adresi için yeterli olup platformun güvenirliğini sağlamak adına oluşturulmuştur.

Tüm hakları saklıdır © 2020 Kilovermerehberi.com